Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 231

27 Lut

VI polska edycja konkursu "Etyka w finansach"

Pracownicy sektora finansowego, studenci, pracownicy naukowi i wszyscy interesujący się zagadnieniem etyki w sektorze finansowym mogą nadsyłać na konkurs swoje eseje.
26 Lut

Ponad 19 mln złotych dla Politechniki Rzeszowskiej

To najwyższa kwota dofinansowania w konkursie na zintegrowane programy uczelni w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

26 Lut

Zgrupowanie Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej

Podczas trzydniowych prób z emisji głosu i nowego repertuaru, chór akademicki pod batutą mgr Lidii Chalińskiej świętował swoje pierwsze urodziny.
23 Lut

Spotkanie z przedstawicielami służb mundurowych i jednostek samorządu...

Rozmowy dotyczyły utworzenia różnych projektów edukacyjnych na Politechnice Rzeszowskiej dla studentów, pracowników służb mundurowych oraz instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo regionu.

22 Lut

[FOTO] Salon Edukacji Zawodowej i Technicznej na Politechnice Rzeszowskiej

Uczniowie i nauczyciele rzeszowskich szkół zawodowych prezentowali swoje umiejętności podczas Salonu Edukacji Zawodowej i Technicznej dla gimnazjalistów, który odbył się na Politechnice Rzeszowskiej.
22 Lut

Wirtualny Dzień na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym w Stalowej Woli

Spotkanie miało na celu zapoznanie przyszłych kandydatów na studia, studentów oraz przedstawicieli przemysłu z najnowszymi technologiami i produktami na rynku.

21 Lut

„Innowacyjna firma. Wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich"

Tematem spotkania organizowanego przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju były sposoby wsparcia przedsiębiorstw w realizacji innowacyjnych projektów.
21 Lut

[VIDEO] Student PRz wygrał w ogólnopolskim turnieju freestyle football

Konrad Dybaś, student logistyki Politechniki Rzeszowskiej, rywalizując z najlepszymi zawodnikami podczas Lubasz Freestyle Night zwyciężył w dwóch kategoriach: be(a)st trick oraz challange.