Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 234

09 Lut

Zachęcamy do głosowania na Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Środowiska PRz

- Nasze koło naukowe zostało nominowane za działalność w zakresie edukacji ekologicznej. Mimo ogromnej konkurencji również i w tym roku chcielibyśmy obronić I miejsce – dodaje dr inż. Adam Masłoń.
09 Lut

Wizyta przedstawicieli Korea Business Center Warszawa na PRz

Rozmowy z władzami naszej uczelni dotyczyły m.in. przyszłej współpracy z uczelniami z Korei Południowej.

08 Lut

[VIDEO] Legendary Rover Team zbiera pieniądze na udział w zawodach...

Załoga marzy by w przyszłości ich rozwiązania konstrukcyjne zostały wykorzystane w innych obszarach nauki czy przemysłu, np. zbrojeniowego jako łazik saperski.
07 Lut

Kolejne sukcesy naszych skoczków do wody

- Naszym celem na Mistrzostwach Polski było spełnienie minimów punktowych umożliwiających udział w Mistrzostwach Europy i Pucharze Świata - mówi Andrzej Rzeszutek.

06 Lut

Delegacja z Wielkiej Brytanii na Politechnice Rzeszowskiej

Celem wizyty było nawiązanie współpracy pomiędzy Politechniką Rzeszowską oraz reprezentowanymi uczelniami z Wielkiej Brytanii.
06 Lut

[VIDEO] Liczymy na Twoją opinię - ankietyzacja PRz

Zachęcamy do wypełniania badań ankietowych na stronie usos.prz.edu.pl.

05 Lut

Już jutro wielkie sportowe emocje

Wszystkich fanów tenisa stołowego spragnionych wielkich emocji, zachęcamy do kibicowania naszej drużynie FIBRAIN AZS PRz, która 6 lutego br. zmierzy się z ekipą UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą.
02 Lut

Zaproszenie na Jubileusz 50-lecia Wydziału Chemicznego

- Władze dziekańskie oraz Rada Wydziału Chemicznego serdecznie zapraszają na Jubileusz 50-lecia Wydziału połączony ze Zjazdem Absolwentów w dniu 23 czerwca br. - mówi dr inż. Dorota Głowacz-Czerwonka.