Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 227

20 Mar

Festiwal BOSS Rzeszów z udziałem studentów PRz

Członkowie Studenckiego Koła Naukowego Komunikacji Marketingowej Brief wzięli udział w drugiej edycji Festiwalu BOSS. Byli odpowiedzialni za kampanię promocyjną i marketingową festiwalu.
20 Mar

Spotkanie informacyjne i Erasmus Day na Politechnice Rzeszowskiej

Podczas spotkania informacyjnego Dział Współpracy Międzynarodowej zapoznał studentów ze szczegółami dotyczącymi możliwości studiowania i odbywania praktyk za granicą.

19 Mar

Kursy przygotowawcze do matury z matematyki na WMT

W trakcie zajęć uczniowie mają możliwość zweryfikowania, utrwalenia i uzupełnienia swojej wiedzy z matematyki przed czekającym ich egzaminem maturalnym.
19 Mar

Eliminacje drużynowe Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie stołowym

Klub Uczelniany AZS Politechniki Rzeszowskiej jest organizatorem strefowych eliminacji drużynowych Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie stołowym kobiet i mężczyzn, które odbędą się 24 i 25 marca.

16 Mar

Aplikacja PRz najlepszą innowacją informatyczną w konkursie Focusa

Aplikacja BlinkMouse dr inż. Joanny Marnik z Wydziału Elektrotechniki i Informatyki PRz zdobyła pierwsze miejsce w plebiscycie „Soczewki Focusa 2017” w kategorii innowacji informatycznych.
16 Mar

Zaproszenie na międzynarodową konferencję w Stalowej Woli

Głównym celem tej konferencji jest przedstawienie oferty i możliwości badawczych dla przemysłu zbrojeniowego.

15 Mar

Studenci Politechniki Rzeszowskiej zdobyli 3 medale na zawodach lotniczych w...

Zespół studentów Politechniki Rzeszowskiej zdobył trzy medale: jeden srebrny i dwa brązowe. Zawody polegały na zaprojektowaniu, zoptymalizowaniu i zbudowaniu samolotów udźwigowych.
15 Mar

Studia II stopnia z zakresu bezpieczeństwa wewnętrznego na Wydziale Zarządzania

Pierwszy nabór chętnych na studia zostanie uruchomiony na rok akademicki 2018/2019.