Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 299

11 Sty

[FOTO] Rektor PRz otworzył XLIII Olimpiadę Wiedzy Technicznej

11 stycznia br. w auli PRz odbył się II etap wojewódzki Olimpiady Wiedzy Technicznej.
10 Sty

[FOTO] XIX regionalne zawody Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej...

10 stycznia br. o godz. 9.45 na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki PRz rozpoczęły się XIX regionalne zawody Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „Euroelektra”.

10 Sty

Stypendia ministra dla wybitnych studentów PRz

10 stycznia br. pięciorgu studentom PRz zostały przyznane stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia na rok akademicki 2016/2017.
09 Sty

FameLab Poland 2017 szansą na popularyzację nauki

FameLab jest międzynarodowym konkursem, który od 2004 roku motywuje naukowców do promowania prowadzonych prac badawczych. Organizują go Centrum Nauki Kopernik i British Council.

09 Sty

[FOTO] LIDER POKONANY! BOHATER VASILIJ!

Do dużej niespodzianki doszło w świąteczny piątek w Rzeszowie. Faworyt tegorocznych rozgrywek, lider tabeli Dartom Bogoria, zostawił w Rzeszowie 3 punkty, i to mimo występu w składzie z Ligi Mistrzów.
05 Sty

Kolejne starcie w LOTTO Superlidze Tenisa Stołowego

Akademicka drużyna tenisa stołowego Fibrain G2A AZS Politechnika Rzeszów 6 stycznia br. zmierzy się z KS Dartom Bogoria z Grodziska Mazowieckiego.

05 Sty

Patronat honorowy PRz nad Zespołem Szkół nr 2 w Łańcucie

04 stycznia br. rektor PRz prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski i dyrektor ZS nr 2 w Łańcucie mgr inż. Bogusław Blajer podpisali porozumienie o współpracy.
04 Sty

Politechnika Rzeszowska nawiązała współpracę z Inspire Rzeszów Toastmasters

Prorektor ds. kształcenia dr hab. inż. Grzegorz Masłowski, prof. PRz, w imieniu Politechniki Rzeszowskiej podpisał umowę o współpracy z Krzysztofem Indyckim, wiceprezesem Inspire Rzeszów Toastmasters.