Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 110

13 Cze

Nowy numer Gazety Politechniki już dostępny

W numerze zamieszczono artykuły dotyczące m.in. odsłonięcia muralu z wizerunkiem doc. Romana Niedzielskiego, pierwszego rektora naszej uczelni oraz powołania pierwszej Rady Uczelni.
13 Cze

Weź udział w akcji „Trasa Czerwonej Nitki”

Uczestnicy pikniku będą mieli okazję dowiedzieć się, czym jest krwiodawstwo, poznać honorowych dawców, a także oddać krew w mobilnym punkcie pobierania krwi.

12 Cze

Zebranie Zarządu Oddziału SIMP w Rzeszowie

Na Politechnice Rzeszowskiej odbyło się zebranie Zarządu Oddziału Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich w Rzeszowie, poszerzone o udział przewodniczących Kół SIMP i gości.
11 Cze

Zaproszenie na uroczyste zakończenie programu Legia Akademicka

Podczas wydarzenia zostaną wręczone zaświadczenia o ukończeniu szkolenia teoretycznego oraz karty powołania na ćwiczenia wojskowe. Rektor PRz otrzyma dyplom uznania za nabór studentów do programu LA.

11 Cze

Student Politechniki Rzeszowskiej z rekordem Europy w trójboju siłowym

Mariusz Brito, student Wydziału Zarządzania zdobył I miejsce na Mistrzostwach Europy w trójboju siłowym federacji XPC&SPF w miejscowości Czadca na Słowacji.
10 Cze

[FOTO] 10. Dzień Odkrywców – Interaktywny Piknik Wiedzy

Swoje osiągnięcia zaprezentowało prawie 60 wystawców, w tym 20 kół naukowych Politechniki Rzeszowskiej. Gościem specjalnym wydarzenia był Wiktor Niedzicki, popularyzator nauki, dziennikarz.

07 Cze

Dziedzictwo Odkrywane, Dziedzictwo Przywracane - fotorelacja ze spotkania

W ramach wydarzeń poprzedzających Festiwal Dziedzictwa Kresów, na Politechnice Rzeszowskiej odbyło się spotkanie edukacyjne pt. „Dziedzictwo Odkrywane – Dziedzictwo Przywracane”.
06 Cze

Mobilne laboratorium fizyczne w miejskim autobusie

Autobus w barwach uczelni i 10. Dnia Odkrywców - Interaktywnego Pikniku Wiedzy jeździł dziś i będzie jeździł jutro (7 czerwca) po ulicach Rzeszowa. Będzie go też można zobaczyć w czasie pikniku.