Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 113

17 Maj

Kompendium Dyskretyzacji - zaproszenie na warsztaty

Kompendium Dyskretyzacji to warsztaty dla specjalistów i inżynierów, którzy wykorzystują w swojej pracy symulację numeryczną. Wydarzenie odbędzie się 20 maja 2019 o godzinie 16:00 na PRz w sali V-17.
17 Maj

Porozumienie o współpracy Politechniki Rzeszowskiej z Zespołem Szkół w Ożarowie

W ramach porozumienia Politechnika Rzeszowska m.in. obejmie patronatem klasy o profilu mechanicznym w Zespole Szkół w Ożarowie. Współpraca będzie realizowana przez Wydział Mechaniczno-Technologiczny.

16 Maj

Chór Akademicki PRz wystawi musical "Halka-wersja współczesna"

Premiera już 19 maja o godz. 16:30 w auli V-1 Politechniki Rzeszowskiej. Musical połączony będzie ze zbiórką charytatywną na rzecz podopiecznych z Domu dla Dzieci „Mieszko”.
15 Maj

Szkolenie team building czyli rozwój umiejętności pracy w zespole

Szkolenie odbędzie się 17 maja na Politechnice Rzeszowskiej przy Al. Powstańców Warszawy 12, budynek V, sala V18 w godzinach 9:00-16:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

ProtoLab w Podkarpackim Centrum Innowacji już otwarty

Pracownia ProtoLab ma pomagać w rozwijaniu przedsiębiorczych kompetencji studentów. Funkcjonuje w ramach Podkarpackiego Centrum Innowacji. Jednym z partnerów tego projektu jest Politechnika Rzeszowska

Politechnika Rzeszowska na Dniach Otwartych Funduszy Europejskich

Wydział Mechaniczno-Technologicznym PRz z kołami naukowymi EUROAVIA i Legendary Rover Team zaprezentowali potencjał naukowy i osiągnięcia uczelni.

14 Maj

Projekt oprawy Dzwonu Niepodległości autorstwa studentów Politechniki...

Inż arch. Marlena Mularska oraz inż. arch. Tomasz Jaworowski, studenci V roku architektury na prośbę prezydenta Rzeszowa Tadeusza Ferenca przygotowali koncepcje oprawy Dzwonu Niepodległości.
13 Maj

Pracownicy Politechniki Rzeszowskiej dyskutowali o Statucie uczelni

10 maja odbyło się spotkanie z pracownikami Politechniki Rzeszowskiej poprzedzające wypracowanie opinii o projekcie Statutu PRz. Spotkanie zorganizował związek zawodowy NSZZ SOLIDARNOŚĆ PRz.