Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 127

18 Gru

Koło Naukowe EUROAVIA Rzeszów z wizytą u małych pacjentów

- Wizyta w szpitalu stała się już dla nas swego rodzaju tradycją, więc nie mogło nas zabraknąć i w tym roku – mówi Aleksandra Pasich z KN EUROAVIA Rzeszów.
17 Gru

Sesja posterowa o wyzwaniach współczesnej logistyki

Zapraszamy na V sesję posterową „Wyzwania współczesnej logistyki”, która odbędzie się w dniu 18 grudnia 2018 r., w godzinach 10-13 w holu głównym budynku S.

13 Gru

Uroczyste promocje habilitacyjne i doktorskie w Politechnice Rzeszowskiej

Uroczyste promocje habilitacyjne i doktorskie to główny punkt nadzwyczajnego posiedzenia Senatu Politechniki Rzeszowskiej, który odbył się w czwartek 13 grudnia.
11 Gru

Rekordowy rok w Ośrodku Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej

30 osób ukończyło w 2018 r. w Ośrodku Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego liniowego. To najlepszy wynik w 40-letniej historii OKL.

10 Gru

Student Politechniki Rzeszowskiej z sukcesem w maratonie programistycznym...

Wśród laureatów II edycji hackatonu HackYeah! znaleźli się Dominik Ruman, student II roku informatyki na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki PRz wraz z 6-osobowym zespołem Racjonalny Traktor.
09 Gru

Psychologia architektury - zaproszenie na wykład Roberta Koniecznego

Robert Konieczny jest pierwszym polskim architektem, którego projekt otrzymał m.in. tytuł Najlepszego Budynku Świata 2016 roku na międzynarodowym konkursie World Architecture Festival.

07 Gru

Mikołaj odwiedził dzieci w Bezmiechowej

Z okazji Mikołajek prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski, rektor Politechniki Rzeszowskiej razem z Mikołajem złożyli wizytę uczniom Szkoły Podstawowej im. Lotników Polskich w Bezmiechowej Dolnej.
07 Gru

Zapraszamy na seminarium naukowe Project Management Day

Spotkanie „Praktyka Zarządzania Projektami i Programami” odbędzie się 10 grudnia o godz. 10:15 na Wydziale Zarządzania PRz, sala S-2. Zapraszamy zainteresowanych tematyką zarządzania projektami.