Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 125

15 Sty

Żegnamy śp. Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy informację o tragicznej śmierci Pawła Adamowicza, wieloletniego prezydenta Gdańska.
14 Sty

Spotkanie "Spójrz w gwiazdy, rozszerzaj horyzonty"

Akcja jest organizowana w celu upamiętnienia przypadającego w 2019 roku 100-lecia istnienia Międzynarodowej Unii Astronomicznej.

14 Sty

Politechnika Rzeszowska grała z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

W 27. finale WOŚP w Podziemnej Trasie Turystycznej przy rzeszowskim Ratuszu studenci zbierali pieniądze na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.
11 Sty

Absolwentka architektury w konkursie na najlepsze na świecie projekty dyplomowe

Luiza Posłuszny otrzymała nominację do konkursu ArchiPrix International 2019 za pracę dyplomową pt. „Dachy miasta - koncepcja przebudowy urbanistycznej".

10 Sty

„Inżynier od zaraz” pomoże skutecznie szukać pracy

Politechnika Rzeszowska uruchamia nową platformę internetową „Inżynier od zaraz”. Umożliwia ona skuteczną komunikację między poszukującymi pracy i pracodawcami.
09 Sty

Weź udział w Akademickich Mistrzostwach Polski Debat Oksfordzkich

Turniej eliminacyjny w ramach III Akademickich Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich odbędzie się 12 stycznia w budynku V Politechniki Rzeszowskiej. Rejestracja rusza 10 stycznia od godz. 20-tej.

09 Sty

Spotkanie informacyjne "Kariera Inżynieria – studia dualne"

Celem wydarzenia jest przedstawienie korzyści płynących z podjęcia studiów dualnych na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa PRz, które łączą w sobie zarówno aspekt teoretyczny jak i praktyczny.
08 Sty

Porozumienie o współpracy z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Krośnie

W ramach porozumienia uczelnia obejmie honorowym patronatem klasę technikum logistycznego, która będzie nosić nazwę klasy politechnicznej.