Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 129

26 Lis

Weź udział w Hackathonie+

Zapraszamy do udziału w Hackathonie+, czyli dwudniowym maratonie programowania organizowanym przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju w dniach 8-9 grudnia 2018 r.
24 Lis

[FOTO] Nocne Spotkania z Nauką pełne ludzi ciekawych świata

Uczniowie szkół podstawowych i średnich, ich nauczyciele, studenci, mieszkańcy Rzeszowa i całego Podkarpacia wzięli udział w IV Nocnych Spotkaniach z Nauką organizowanych na Politechnice Rzeszowskiej.

22 Lis

Tłumy uczniów na Dniach Otwartych Politechniki Rzeszowskiej

Kierunkami i zasadami studiowania interesowali się nie tylko uczniowie z województwa podkarpackiego, ale także z Ciechanowa, Krakowa, Nowego Targu, a nawet z Czech, Słowacji i Ukrainy.
22 Lis

PRz Racing Team na Warsaw Moto Show

PRz Racing Team uczestniczył w IV Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych Warsaw Motor Show na specjalne zaproszenie organizatorów wydarzenia.

20 Lis

Ruszyła Szkoła Młodych Fizyków i Szkoła Młodych Informatyków

W minioną sobotę 17 listopada 2018 r. odbyły się pierwsze zajęcia Szkoły Młodych Fizyków i Szkoły Młodych Informatyków w ramach programu Politechnika Młodego Odkrywcy 2018/2019.
16 Lis

Global Day of Coderetreat w Rzeszowie

17 listopada programiści z sześciu kontynentów i 106 miast na całym świecie równocześnie zmierzą się z wyzwaniami informatycznymi „Gry w życie”.

15 Lis

Zapraszamy do udziału w Impact fintech’18

Spotkanie będzie okazją do dyskusji, poznania najnowszych trendów i wspólnego tworzenia nowego rynku finansów.
14 Lis

Zaproszenie na II Dzień Bieszczadzki w Politechnice Rzeszowskiej

17 listopada 2018 roku zapraszamy na II edycję Dnia Bieszczadzkiego „Jesienią góry są najszczersze”, która odbędzie się w Studenckim Centrum Kultury i Nauki PRz przy ul. Akademickiej 8.