Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 128

06 Gru

Nasi studenci w gronie najlepszych w konkursie RobotStudio Challenge

Marcin Piszko i Łukasz Brzozowski - studenci Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa zajęli odpowiednio II i III miejsce w konkursie RobotStudio Challenge organizowanym przez firmę ABB.
05 Gru

Politechnika Rzeszowska będzie współpracowała z klubem CWKS Resovia Rzeszów

Podpisana umowa to kolejny element strategii rozwoju obszaru związanego ze sportem w Politechnice Rzeszowskiej, która obejmuje zarówno kształcenie jak i prowadzenie badań naukowych.

04 Gru

Studenci Politechniki w Stalowej Woli będą się uczyli języka chińskiego

Politechnika Rzeszowska będzie współtworzyć Centrum Języka i Kultury Chińskiej „LiuGong” w Stalowej Woli. Jednym z celów centrum jest nauka języka chińskiego przez studentów uczelni w tym mieście.
03 Gru

Polska Wschodnia na start! Spotkanie biznesowe dla studentów

Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz jak zacząć i skąd wziąć środki na jego sfinansowanie? Już 14 grudnia na Politechnice Rzeszowskiej odbędzie się bezpłatne spotkanie biznesowo-networkingowe.

01 Gru

[FOTO] Koncert Marszowym Krokiem do Wolności

Na Politechnice Rzeszowskiej odbył się koncert Marszowym Krokiem do Wolności. W jego trakcie można było usłyszeć najpiękniejsze pieśni patriotyczne oraz podziwiać polskie tańce narodowe.
30 Lis

Laboratorium firmy Phoenix Contact na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki...

Nowe laboratorium to konsekwencja umowy o przystąpieniu Politechniki Rzeszowskiej do międzynarodowego programu EduNet, do którego należą renomowane szkoły wyższe — z kraju i zagranicy.

29 Lis

Bal Sylwestrowy z AZS-em

Serdecznie zapraszamy na Bal Sylwestrowy z AZS-em, który odbędzie się w Studenckim Centrum Kultury i Nauki Politechniki Rzeszowskiej.
26 Lis

Rzeszowskie Juwenalia najlepsze w Polsce

Rzeszowskie Juwenalia po raz drugi sięgnęły po tytuł najlepszych juwenaliów w kraju. Taki wynik to zasługa internautów, którzy oddawali głosy w konkursie ProJuvenes.