Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 158

11 Kwi

Zaproszenie na uroczystość nadania tytułu Profesora Honorowego Politechniki...

Uroczystość nadania Profesora Honorowego Politechniki Rzeszowskiej prof. Lesławowi GOŁĘBIOWSKIEMU, prof. Jerzemu LEWICKIEMU oraz prof. Marianowi PASKO odbędzie się 18 kwietnia o godz. 11.00 w auli V1.
10 Kwi

25. edycja Rzeszowskich Juwenaliów. Trzy tygodnie dobrej zabawy

Od 16 kwietnia tydzień ,,Kultura i Nauka PRZODEM. 23 kwietnia rozpocznie się tydzień ,,Sportowa Rozgrzewka”. Wielki Koncertowy Finał od 10 do 12 maja. Wystąpi m.in. Sławomir, Enej, Kult i Bajm.

09 Kwi

Politechnika Rzeszowska pomoże szkolić mechaników lotniczych w Wilnie

Politechnika Rzeszowska będzie współpracowała z Uniwersytetem Technicznym w Wilnie w prowadzeniu szkolenia teoretycznego i praktycznego do licencji mechanika lotniczego obsługi.
09 Kwi

A[u]kcja Trzy Serca - pomagamy Olusiowi

W tym roku członkowie Studenckiego Koła Naukowego Komunikacji Marketingowej Brief, chcą pomóc ośmiomiesięcznemu chłopcu, który cierpi na rzadką wadę wrodzoną, chorobę występującą raz na milion.

06 Kwi

9. Dzień Odkrywców - Interaktywny Piknik Wiedzy na Politechnice Rzeszowskiej

To cykliczna impreza, której celem jest popularyzacja nauki i techniki w formie rodzinnego pikniku. Politechnika Rzeszowska jest głównym partnerem merytorycznym tego wydarzenia.
05 Kwi

Zapraszamy na Super Finał Unihokeja na Politechnice Rzeszowskiej

Organizatorem wydarzenia sportowego jest Klub Uczelniany AZS Politechniki Rzeszowskiej i Polski Związek Unihokeja.

04 Kwi

Nowa edycja projektu „Najlepsi z najlepszych! 3.0”

MNiSW po raz kolejny ogłosiło nabór dla wybitnych studentów, w ramach którego można otrzymać dofinansowanie na pokrycie kosztów uczestnictwa w międzynarodowych konkursach, zawodach i konferencjach.
29 Mar

Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych

Prof. Tadeusz Markowski, rektor Politechniki Rzeszowskiej składa życzenia całej społeczności akademickiej.