Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 159

29 Mar

Nowi profesorowie Politechniki Rzeszowskiej

29 marca br. miało miejsce posiedzenie Senatu, podczas którego m.in. wręczono nominacje na stanowiska profesorskie oraz gratulacje za uzyskane tytuły profesorskie.
28 Mar

[ROZMOWA] Wolontariat daje nam pozytywną energię

Rozmowa z Alicją Gerką, studentką Politechniki Rzeszowskiej, członkiem grupy GIRLS byte, która w ramach wolontariatu organizuje warsztaty informatyczne dla dzieci z małych miejscowości na Podkarpaciu.

28 Mar

Dni Wydziału Zarządzania za nami

- W trakcie dwóch dni działo się tak wiele, że na pewno każdy mógł wybrać coś dla siebie i skupić się na interesujących go tematach - mówi dziekan WZ dr hab. inż. Stanisław Gędek, prof. PRz.
27 Mar

Dzień otwarty w firmie PCC Rokita

21 kwietnia br. zapraszamy serdecznie wszystkich studentów na Dzień Otwarty Grupy PCC w Brzegu Dolnym.

27 Mar

Wyniki konkursu na modernizację Klubu Studenckiego Plus

Komisja konkursowa po zapoznaniu się ze wszystkimi nadesłanymi pracami pierwsze miejsce przyznała projektowi autorstwa: Justyny Ożgi i Marleny Kucharskiej.
26 Mar

Studenci z Politechniki Rzeszowskiej wystartują w zawodach łazików...

Drużyna Legendary Rover Team to dwukrotny zdobywca tytułu mistrza świata na zawodach University Rover Challenge w Stanach Zjednoczonych. Pod koniec maja powalczą o kolejny tytuł.

26 Mar

Politechnika Rzeszowska najlepsza w półfinale AMP w tenisie stołowym

Wśród mężczyzn bezkonkurencyjni byli studenci Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej: Mateusz Gołębiowski, Łukasz Nadolski, Piotr Cyrnek i Grzegorz Tomoń.
23 Mar

[WYWIAD] Rozwój Podkarpacia jest związany z tym, co realizuje nasza uczelnia

Politechnika Rzeszowska otrzymała nagrodę Lidera Regionu w kategorii edukacja w plebiscycie Gazety Codziennej „Nowiny”. Z tej okazji publikujemy wywiad z rektorem prof. Tadeuszem Markowskim.