Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 172

29 Gru

Bezpłatne konsultacje z psychologiem

Na Politechnice Rzeszowskiej uruchomione zostały nieodpłatne porady psychologiczne dla studentów, doktorantów i pracowników Politechniki Rzeszowskiej.
27 Gru

Wygraj staż „ORION 100"

Studenci startujcie w konkursie i zdobądźcie staż „Orion 100” w siedzibie Orion Corporation w Finlandii.

[VIDEO] Życzenia świąteczne rektora Politechniki Rzeszowskiej

- W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok proszę wszystkich pracowników, studentów, absolwentów i sympatyków Politechniki Rzeszowskiej o przyjęcie życzeń - mówi prof. Tadeusz Markowski.
21 Gru

Politechnika Rzeszowska będzie zarządzać Międzyuczelnianym Laboratorium w...

Umowę w tej sprawie podpisali rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. Tadeusz Markowski oraz prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny.

21 Gru

Międzyuczelniane Biuro „Legii Akademickiej" na Politechnice Rzeszowskiej otwarte

Szkolenie obronne w ramach „Legii Akademickiej" cieszy się ogromnym powodzeniem. Do tej pory zgłosiło się ponad 240 studentów Politechniki Rzeszowskiej i innych uczelni.
20 Gru

[VIDEO] Najnowszy spot Politechniki Rzeszowskiej

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego spotu promocyjnego Politechniki Rzeszowskiej.

20 Gru

[VIDEO] "Maluszkowo" z odwiedzinami u rektora Politechniki Rzeszowskiej

Igor, Wiktor, Aleksandra, Emilia i Ignacy podopieczni "Akademickiego Maluszkowa" złożyli świąteczne życzenia.
19 Gru

II Mikołajkowy Turniej na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym

Bardzo zacięte i emocjonujące mecze półfinałowe wyłoniły finalistów turnieju, w którym spotkały się drużyny „Medyczni i Przyjaciele” oraz „Janusze”.