Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 171

12 Sty

[VIDEO] Studentka Politechniki Rzeszowskiej w konkursie PZU

Ruszyła kolejna edycja konkursu Inwestycja w Przyszłość organizowanego przez PZU S.A. Szansę na zdobycie wygranej ma Beata Frąckowiak, studentka zarządzania Politechniki Rzeszowskiej.
11 Sty

Zapraszamy na Galę Świąteczną „Hej kolęda, kolęda..."

Patronat honorowy nad koncertem objął rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski.

11 Sty

Jubileuszowe XXV Seminarium Wybrane Problemy Chemii 2018

W ramach seminarium, wzorem lat poprzednich, zaplanowano wykłady i zajęcia laboratoryjne (w grupach maksymalnie 15 osobowych), a także możliwość zwiedzania Wydziału.
10 Sty

Wspieramy 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Po raz kolejny Politechnika Rzeszowska weźmie udział w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

09 Sty

Zapraszamy na noworoczny koncert „Kolęda na niebie, kolęda na ziemi - dla...

- W programie koncertu znajdą się najpiękniejsze kolędy i pastorałki polskie, piosenki ze światowego repertuaru świątecznego oraz tańce – zachęca Lidia Chalińska, dyrygent Chóru Akademickiego PRz.
08 Sty

Olimpiada "EUROELEKTRA" po raz kolejny na Politechnice Rzeszowskiej

- Zainteresowanie olimpiadą było ogromne. Świadczy to o coraz większym zainteresowaniu młodzieży wiedzą elektryczną i elektroniczną - mówi dr inż. Paweł Dymora z WEiI.

04 Sty

Współpraca uczelni w ramach Konsorcjum COP - Tradycja - Obronność

Politechnika Świętokrzyska gościła prorektorów uczelni współpracujących w ramach Konsorcjum COP – Tradycja – Obronność. W spotkaniu uczestniczyli prof. Grzegorz Budzik i prof. Mariusz Oleksy.
04 Sty

Ogólnopolska Konferencja „Podkarpacie dla biznesu” na Politechnice Rzeszowskiej

Politechnika Rzeszowska była gospodarzem ogólnopolskiej konferencji „Podkarpacie dla biznesu”, którą zorganizował rzeszowski Oddział ZUS i Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie.