Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 176

30 Lis

[VIDEO] Galeria zasłużonych dla Wydziału Elektrotechniki i Informatyki

- Wiele wspaniałych, wybitnych osób, które tworzyły podwaliny pod współczesny wizerunek i potencjał Wydziału już odeszło. Chcemy uczcić ich pamięć - mówił prof. Kazimierz Buczek, dziekan WEiI.
29 Lis

Zaproszenie na seminarium „Symulacja w nauce i przemyśle"

Seminarium dotyczyć będzie zagadnień związanych z wykorzystaniem nowoczesnych technik CAE w projektowaniu różnorakich urządzeń i konstrukcji.

29 Lis

Debata władz Politechniki Rzeszowskiej ze studentami

W ramach Międzynarodowego Dnia Studenta odbyła się debata władz Politechniki Rzeszowskiej ze studentami. Na pytania studentów odpowiadał rektor uczelni, prorektorzy oraz dziekani wydziałów.
28 Lis

Wizyta przedstawicieli PRz na Targach FORMNEXT 2017

Bezprecedensowym wydarzeniem podczas targów, zwłaszcza dla polskiego przemysłu była światowa premiera pierwszej polskiej przemysłowej drukarki 3D do spiekania proszków polimerowych firmy SONDASYS.

28 Lis

Poczet zasłużonych Wydziału Elektrotechniki i Informatyki PRz

- W imieniu swoim i Kapituły ds. Historii i Tradycji Wydziału zapraszam na uroczystość odsłonięcia tablicy pamiątkowej oraz portretów osób uhonorowanych - mówi prof. Kazimierz Buczek dziekan WEiI PRz.
27 Lis

Rusza kolejny konkurs dla architektów!

Celem konkursu jest adaptacja pomieszczeń przeznaczonych do prowadzenia nowoczesnych zajęć z fizjoterapii w Centrum Fizjoterapii i Sportu Politechniki Rzeszowskiej.

27 Lis

Oficyna Wydawnicza PRz na Świątecznych Targach Książki

Odwiedzający mogli zapoznać się z 80 skryptami, licznymi podręcznikami i monografiami, których zakres tematyczny jest związany z profilem kształcenia Politechniki Rzeszowskiej.
24 Lis

Profesor Leszek Trybus doktorem honoris causa Politechniki Rzeszowskiej

Wyróżnienie zostało przyznane przez Senat uczelni w uznaniu wybitnych dokonań naukowych prof. Trybusa w kraju i za granicą oraz zasług w działalności na rzecz rozwoju uczelni.