Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 178

18 Lis

Rozszerzenie Konsorcjum COP – Tradycja, Obronność

Skład Konsorcjum został powiększony o dwie kluczowe w naszym kraju uczelnie reprezentujące szkolnictwo morskie: Akademię Morską w Gdyni oraz Akademię Morską w Szczecinie.
17 Lis

Laboratorium VR G2A na Politechnice Rzeszowskiej już otwarte

W laboratorium znajduje się nowoczesny sprzęt umożliwiający kreowanie świata rzeczywistości wirtualnej (m.in. okulary 3D, hełmy) oraz stanowiska pracy umożliwiające realizację projektów w zespołach.

16 Lis

Konferencja „Dydaktyka Chemii”

Nauczanie chemii w aspekcie reformy szkolnictwa – ta tematyka zdominowała XVII Konferencję „Dydaktyka chemii”, która odbyła się 16 listopada br. na Wydziale Chemicznym Politechniki Rzeszowskiej.
16 Lis

[ROZMOWA] Niech radio Cię zaczaruje

Rozmowa z JAKUBEM GRABOWSKIM, prezenterem radiowym Akademickiego Radia Centrum, studentem II roku zarządzania Politechniki Rzeszowskiej.

15 Lis

Młodzież z programu Erasmus + z wizytą na Politechnice Rzeszowskiej

- W ramach programu uczestnicy poznają specyfikę systemu oświaty danego kraju, ofertę edukacyjną uczelni wyższych w regionie - mówi Elżbieta Łagocka-Mękal, nauczyciel języka niemieckiego ZS w Jeżowem.
14 Lis

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na Podkarpaciu

Również na Politechnice Rzeszowskiej w SAMSUNG Inkubator (Akademik "Ikar") w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości odbywają się interesujące spotkania.

14 Lis

Zapraszamy na targi „Od talentu do innowacji”

W czasie targów zaplanowano otwarcie Laboratorium Virtual Reality G2A.com. To efekt podpisanej 20 stycznia 2017 r. umowy pomiędzy Politechniką Rzeszowską a firmą G2A.com.
13 Lis

Konferencja rektorów o finansowaniu uczelni wyższych

Rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. Tadeusz Markowski bierze udział w konferencji rektorów mniejszych i średnich polskich uczelni akademickich na Uniwersytecie Zielonogórskim.