Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 179

12 Lis

Wieniec od Politechniki Rzeszowskiej z okazji Święta Niepodległości

W imieniu Politechniki Rzeszowskiej wieniec pod pomnikiem płk. Leopolda Lisa-Kuli złożył prof. Grzegorz Ostasz, prorektor ds. współpracy międzynarodowej.
11 Lis

II Polsko-Ukraińskie Forum Outsourcingu w Rzeszowie

Jednym z celów forum jest prezentacja trendów w rozwoju branży outsourcingowej oraz możliwości budowania partnerstw biznesowych między firmami z Ukrainy i Polski, w odniesieniu do usług IT.

10 Lis

Politechnika Rzeszowska głównym partnerem 9. edycji Interaktywnego Pikniku...

Umowę o współpracy przy organizacji imprezy podpisał rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. Tadeusz Markowski i przedstawiciele firmy POLIMEDIA i Stowarzyszenia ArsScientia.
09 Lis

Zostań Menedżerem Projektu! – gra interaktywna dla studentów

Jeżeli studiujesz lub ukończyłeś budownictwo, interesujesz się pracą w renomowanej firmie, ta gra jest skierowana właśnie do Ciebie! Wciel się w rolę Menadżera Projektu!

08 Lis

Konkurs Student Aerospace Challenge 2017/2018

Student Aerospace Challenge 2017-18 to konkurs, w którym studenci z krajów członkowskich ESA, będą mogli zaprojektować załogową misję suborbitalną.
07 Lis

Dzień Bieszczadzki na Politechnice Rzeszowskiej

17 listopada zapraszamy na I edycję Dnia Bieszczadzkiego ,,Jesienią góry są najszczersze”. Impreza odbędzie się pod patronatem rektora Politechniki Rzeszowskiej prof. Tadeusza Markowskiego.

06 Lis

Zapraszamy na Konferencję Bezpieczeństwa Lotniczego

7 i 8 grudnia 2017 r. Politechnika Rzeszowska organizuje Konferencję Bezpieczeństwa Lotniczego. Zapraszamy przedstawicieli sektora lotniczego, jak również wszystkie zainteresowane osoby.
06 Lis

Studentom z Wietnamu najbardziej smakuje żurek

Zagraniczni studenci cenią sobie, że wykładowcy traktują ich na równi ze studentami z Polski i zawsze mogą liczyć na pomoc kolegów.