Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 180

01 Lis

Wspominamy tych, którzy odeszli

W minionym roku akademickim przyszło nam pożegnać wielu pracowników Politechniki Rzeszowskiej. Na zawsze jednak pozostaną w naszej pamięci.
31 Paź

[VIDEO] Wstąp w szeregi Legii Akademickiej!

Legia Akademicka to ochotnicze szkolenie wojskowe studentów, organizowane przez Ministerstwo Obrony Narodowej w porozumieniu z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

30 Paź

Płatne staże dla studentów elektroniki i telekomunikacji Politechniki...

To efekt projektu „Elektronika dla branży automotive”, który będzie realizował Wydział Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej.
30 Paź

Rektor Uniwersytetu w Macedonii z wizytą w Politechnice Rzeszowskiej

W trakcie spotkania z prof. Tadeuszem Markowskim, rektorem Politechniki Rzeszowskiej, omawiane były możliwości rozwijania bliższej współpracy akademickiej między obiema uczelniami.

27 Paź

[AUDIO, FOTO] Relacja z Dnia Otwartego na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym

Uczniowie poznali ofertę edukacyjną i potencjał wydziału, można było też zobaczyć jak skutecznie Politechnika Rzeszowska współpracuje z przemysłem.
25 Paź

Nowy samolot dla studentów pilotażu Politechniki Rzeszowskiej

„Tampico” TB-9 to siódmy tego typu samolot we flocie OKL. Jego kupno umożliwi zwiększenie liczby studentów objętych szkoleniem z 24 do 40 osób.

24 Paź

I Rzeszowskie Forum Technologia w Medycynie

- Chcemy umożliwić młodym biznesmenom oraz osobom, które planują stworzenie własnej firmy związanej z przemysłem i medycyną, znalezienie własnej drogi rozwoju - zaznacza dr inż. Paweł Turek.
24 Paź

Oferta stypendialna DAAD

– W ofercie na nowy rok akademicki DAAD proponuje wiele ciekawych możliwości dla studentów, młodych naukowców i profesorów – zachęca Urszula Kluska kierownik Działu Współpracy Międzynarodowej.