Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 181

Spotkanie prorektorów z wicepremierem Jarosławem Gowinem

Założenia reformy szkolnictwa wyższego oraz potrzeby podkarpackich uczelni wyższych to tematy poruszane podczas spotkania.

Promocja magisterska na Wydziale Zarządzania

Dyplomy odebrało 99 absolwentów studiów II stopnia na kierunku zarządzanie oraz logistyka studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.

Świąteczne Targi Książki w Rzeszowie

Impreza pod hasłem „Czytanie kręci, czytam na okrągło” będzie trwała od godziny 10.00 do 20.00. W targach weźmie udział 26 wydawnictw.
20 Paź

Zapraszamy na Geek Week

- Bez względu na wiek i zainteresowania, każdy może wziąć udział w wybranym projekcie i sprawdzić własne umiejętności - zachęca dr inż. Bartosz Pawłowicz opiekun KNEiTI.

20 Paź

Seminarium naukowo-techniczne Stale Nierdzewne w Konstrukcjach Stalowych

Seminarium zgromadziło ponad 70 uczestników: ekspertów z różnych ośrodków akademickich w Polsce, biur projektowych i przedsiębiorstw zajmujących się wykonywaniem konstrukcji ze stali nierdzewnej.
19 Paź

IV Akademickie Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego we wspinaczce sportowej

- Chcemy wypromować ten niszowy sport. Dla studentów, którzy wezmą udział w mistrzostwach zapewniamy cały sprzęt, oprócz butów – zachęca Karol Kadyjewski, opiekun sekcji wspinaczkowej PRz.

19 Paź

III Podkarpacka Konferencja Młodych Naukowców

- III Podkarpacka Konferencja Młodych Naukowców to przede wszystkim wymiana myśli, integracja, budowanie zespołów interdyscyplinarnych z różnych ośrodków – wyjaśnia prof. Grzegorz Budzik.
18 Paź

Nabór do Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej

- Chór PRz jest dobrym pomysłem na spędzanie wolnego czasu. Daje możliwość rozwijania talentu wokalnego - zachęca Sebastian Sitnik student II roku finansów i rachunkowości PRz.