Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 33

13 Lis

Święto Niepodległości na sportowo

Rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. Tadeusz Markowski był gospodarzem sportowych zmagań środowiska akademickiego podczas Inauguracji Sportowego Roku Akademickiego Województwa Podkarpackiego.
06 Lis

Studentom z Wietnamu najbardziej smakuje żurek

Zagraniczni studenci cenią sobie, że wykładowcy traktują ich na równi ze studentami z Polski i zawsze mogą liczyć na pomoc kolegów.

31 Paź

[VIDEO] Wstąp w szeregi Legii Akademickiej!

Legia Akademicka to ochotnicze szkolenie wojskowe studentów, organizowane przez Ministerstwo Obrony Narodowej w porozumieniu z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
30 Paź

Płatne staże dla studentów elektroniki i telekomunikacji Politechniki...

To efekt projektu „Elektronika dla branży automotive”, który będzie realizował Wydział Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej.

26 Paź

[ROZMOWA] Trenuję 25 godzin w tygodniu

Rozmowa z MALWINĄ SALĄ, studentką II roku inżynierii medycznej WMiFS PRz, która razem z Martyną Wojnar zdobyła 6. miejsce na Mistrzostwach Europy w akrobatyce sportowej.
24 Paź

Oferta stypendialna DAAD

– W ofercie na nowy rok akademicki DAAD proponuje wiele ciekawych możliwości dla studentów, młodych naukowców i profesorów – zachęca Urszula Kluska kierownik Działu Współpracy Międzynarodowej.

23 Paź

Promocja magisterska na Wydziale Zarządzania

Dyplomy odebrało 99 absolwentów studiów II stopnia na kierunku zarządzanie oraz logistyka studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.
20 Paź

Zapraszamy na Geek Week

- Bez względu na wiek i zainteresowania, każdy może wziąć udział w wybranym projekcie i sprawdzić własne umiejętności - zachęca dr inż. Bartosz Pawłowicz opiekun KNEiTI.