Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 31

II Mikołajkowy Turniej na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym

Bardzo zacięte i emocjonujące mecze półfinałowe wyłoniły finalistów turnieju, w którym spotkały się drużyny „Medyczni i Przyjaciele” oraz „Janusze”.
19 Gru

EUROAVIA Rzeszów z wizytą u małych pacjentów

Studenci Koła Naukowego EUROAVIA Rzeszów odwiedzili dzieci w Regionalnym Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjnym dla Dzieci i Młodzieży przy Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie.

Stypendia ministra nauki dla studentów Politechniki Rzeszowskiej

Aleksandra Kwiecień, Krzysztof Ochałek i Mateusz Rakieć, studenci Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa PRz otrzymali stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia.
16 Gru

Studenckie Mikołajki pomogą dzieciom z hospicjum

Samorząd Studencki zakończył akcję Studenckie Mikołajki. Z przeprowadzonych kiermaszów, zbiórek, turnieju piłki halowej oraz imprezy mikołajkowej zebrano blisko 20 tys. złotych.

15 Gru

Ponad tysiąc fanów reklam na Politechnice Rzeszowskiej

Tegoroczna XVII edycja Nocnego Spotkania z Reklamą, zgromadziła ponad tysiąc widzów, a dzięki transmisji online okazję, by zobaczyć najlepsze reklamy na świecie miało ponad 45 tys. osób.
13 Gru

Najlepsi studenci pierwszego roku ze stypendiami marszałka województwa

Sześćdziesięciu siedmiu studentów pierwszego roku Politechniki Rzeszowskiej otrzymało stypendia marszałka województwa podkarpackiego.

08 Gru

Mateusz Wośko nowym przewodniczącym Forum Uczelni Technicznych

Zadaniem forum jest m.in. rozwijanie współpracy i umacnianie więzi między studentami uczelni technicznych, wspieranie ich działania oraz rozwoju.
08 Gru

[VIDEO] XVII Nocne Spotkanie z Reklamą na Politechnice Rzeszowskiej

To największa tego typu impreza marketingowa na skalę ogólnopolską zrzeszająca „miłośników” reklam, organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej "Brief".