Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 30

18 Sty

Listy gratulacyjne dla studentów wyróżnionych przez ministra nauki

Prof. Grzegorz Masłowski, prorektor ds. kształcenia wręczył listy gratulacyjne studentom Politechniki Rzeszowskiej, wyróżnionym tegorocznym stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
15 Sty

Praca inżynierska studenta PRz w gronie najlepszych prac o profilu mechanicznym

- Wyróżnienie konkursie to przede wszystkim docenienie mojej pracy na tle ogólnopolskim - mówi Kacper Pałkus, student V roku lotnictwa i kosmonautyki specjalności silniki lotnicze.

12 Sty

[VIDEO] Studentka Politechniki Rzeszowskiej w konkursie PZU

Ruszyła kolejna edycja konkursu Inwestycja w Przyszłość organizowanego przez PZU S.A. Szansę na zdobycie wygranej ma Beata Frąckowiak, studentka zarządzania Politechniki Rzeszowskiej.
10 Sty

Wspieramy 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Po raz kolejny Politechnika Rzeszowska weźmie udział w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

08 Sty

Konkurs Samsung Inkubator "Stwórz rozwiązanie dla świata nauki"

Konkurs polega na zidentyfikowaniu problemu na danej uczelni oraz wymyśleniu rozwiązania. W konkursie mogą wziąć udział studenci i pracownicy.
03 Sty

Płatne staże w firmie Bury z Mielca dla studentów Politechniki Rzeszowskiej

Oficjalną umowę w tej sprawie podpisali 3 stycznia rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. Tadeusz Markowski oraz wiceprezes zarządu Bury Sp. z.o.o. Bernadetta Dzik.

02 Sty

[Rozmowa] Politechnika pomogła mi w wyborze ścieżki zawodowej

Rozmowa z Jakubem Kłosokiem, studentem V roku architektury na Politechnice Rzeszowskiej, który projektuje modele samochodów. Jego pasja przerodziła się w pomysł na firmę.
27 Gru

Wygraj staż „ORION 100"

Studenci startujcie w konkursie i zdobądźcie staż „Orion 100” w siedzibie Orion Corporation w Finlandii.