Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 32

07 Gru

Pozostały wolne miejsca na praktyki z programu Erasmus+

Erasmus+ Cię wyróżni! Zdobądź praktyczne doświadczenie i zwiększ swoje szanse na zatrudnienie po zakończeniu studiów - zachęca Monika Stanisz pracownik Działu Współpracy Międzynarodowej PRz.
05 Gru

Nadzwyczajny Zjazd Delegatów IAESTE na Politechnice Rzeszowskiej

W trakcie konferencji tytuł Członka Honorowego IAESTE Polska otrzymał dr hab. inż. Jerzy Potencki, prof. PRz - założyciel oraz wieloletni działacz na rzecz IAESTE Rzeszów.

05 Gru

Spotkanie z konsulem USA

Organizacja Camp Counselors USA, zajmująca się programami wymiany kulturowej studentów w Stanach Zjednoczonych zaprasza 6 grudnia na spotkanie z Kentem Mullenem, konsulem USA w Krakowie.
04 Gru

Każdy może pomóc! Ty też zostań studenckim MIKOŁAJEM!

Akcja charytatywna, kiermasz rękodzieła świątecznego, turniej piłki nożnej halowej i impreza Mikołajkowa, to doskonałe okazje, by wesprzeć szczytny cel i wziąć udział w radosnym oczekiwaniu na święta.

01 Gru

Święty Mikołaj w Jasionce i w Rzeszowie

W sobotę, 2 grudnia na lotnisku w Jasionce wyląduje św. Mikołaj. Pojawi się on również 9 grudnia, tym razem na rzeszowskim Rynku.
24 Lis

Studenci Politechniki na prestiżowych targach lotniczych w Dubaju

Studenci Politechniki Rzeszowskiej brali udział w Dubai Airshow – międzynarodowych targach branży lotniczej w Dubaju.

17 Lis

Laboratorium VR G2A na Politechnice Rzeszowskiej już otwarte

W laboratorium znajduje się nowoczesny sprzęt umożliwiający kreowanie świata rzeczywistości wirtualnej (m.in. okulary 3D, hełmy) oraz stanowiska pracy umożliwiające realizację projektów w zespołach.
16 Lis

[ROZMOWA] Niech radio Cię zaczaruje

Rozmowa z JAKUBEM GRABOWSKIM, prezenterem radiowym Akademickiego Radia Centrum, studentem II roku zarządzania Politechniki Rzeszowskiej.